Güzel Evim"Evimizin kapılarını ilk kez sizlere açıyoruz" gibi bir klişeyle başlamak istemezdim ama fazla magazin programı izlemenin yan etkileri olsa gerek :)

* * *

     İşte yatak odamız. Bu fotoğraf düğünümüzden yalnızca iki gün önce çekilmişti. Mobilyalarımız Tepe Home'dan beğendiğimiz gayet sade bir model.

* * * *Düğünden bir hafta önce, misafir odamız. Halılarımız son güne kadar gelmemişti o yüzden fotoğraflarda yer alamadılar maalesef. Misafir Odası mobilyalarımızı yemek odası takımı ile birlikte Tepe Home'dan beğenip çok uygun fiyata almıştık. Geçenlerde tekrar bir göz atayım düşüncesiyle Tepe Home'a gittiğimizde iki yıl önceki fiyatların yerinde yeller estiğini gördük. 2010 yılı düğün alışverişi yapanların altın yılı olmuştu, zira birçok mağaza çok iyi indirimler yapmıştı. Tabii Tepe Home onlardan yalnızca bir tanesiydi.


Vitrinin sağ ve sol yanında yer alan köpekçikler de kızlarımız Maya ve Balım'ı temsil ediyorlar. Çok fazla değişiklik olmasa da misafir odamızın son halini de bir ara yayınlamayı düşünüyorum.

* * *

1 yorum: